İSTANBUL'DA EVLENİYORUZ Neden Katılmalıyım?

Yeni Müşteriler

Evlilik hazırlığı yapan binlerce çifte ulaşabilmenize imkan tanınır.

Reklamlarda Yer Edinin

Etkinlik için ayrılan reklam bütçesi ile markanız basılı ve dijital mecralarda reklamlarda yer alır.

Ulusal Haber Avantajı

Etkinliğin düzenlendiği 4 gün boyunca ulusal basının da ilgi odağı olacak. Tabi markanız da.

Markanızı Tanıtın

Değişen rekabet piyasasında marka bilinirliğinizi güncel tutmuş olursunuz.

 

İSTANBUL’DA EVLENİYORUZ

Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi

Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi, modern fuarcılığın gerektirdiği bütün donanıma ve rahatlığa sahiptir. Merkezin ana girişi ile doğrudan konumu belirlenmiş depolar, servis yolu, katılımcı ve ziyaretçi otoparkları ile bağlantısı sağlanmıştır.

İSTANBULDA’DA EVLENİYORUZ

Yerleşim Planlarımız

18 bin 470 m²’lik bir alanda inşa edilen Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi, 11 bin m² kapalı alana ve 16 m yüksekliğe sahiptir. Etkinlik alanı 3’e bölünebilmekte ve ayrı ayrı kullanılabilmektedir. A Salonu 3 bin 433 m², B Salonu 2 bin 978 m² ve C Salonu 2 bin 977 m² büyüklüğündedir. Etkinlik alanı ile birlikte kullanılabilen 3 adet fuaye bulunmaktadır. Ana giriş fuayesi 802 m², B fuayesi 450 m², C fuayesi 450 m²’dir.

İSTANBUL’DA EVLENİYORUZ

Etkinlik Alanı Özellikleri

Kapalı Alan, Açık Alan, Açık Otopark, Kapalı Otopark, Sergi Alanı, Işıklandırma Sistemi, Gösteri Merkezi, Konferans Salonu, İklimlendirme Sistemi, Işıklandırma Sistemi, Ses Sistemi, Temizlik Hizmetleri, Güvenlik Hizmetleri, Stand Elektriği, WC bulunmaktadır.

İSTANBUL'DA EVLENİYORUZ ETKİNLİĞE NASIL GELEBİLİRİM?

Kadıköy'den Kadıköy-Tavşantepe metrosuyla Ayrılıkçeşmesi istasyonunda inerek Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Yenikapı durağında indiğinizde Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.
 
Üsküdar'dan Marmaray'a binerek Yenikapı durağında indiğinizde Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.
 
Ümraniye'den Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Üsküdar son durakta ininiz. Buradan Marmaray'a aktarma yaparark Yenikapı durağında indiğinizde Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.
 
Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Tavşantepe metrosuyla Ayrılıkçeşmesi durağında inerek Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Yenikapı durağında indiğinizde Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.
 
Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan E-3'e binerek 4.Levent Metro'da ininiz. Buradan Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Yenikapı durağında indiğinizde Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.
Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs istasyonunda metrobüse binerek Küçükçekmece durağında Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Yenikapı durağında indiğinizde Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.
   
Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Yenikapı'da indiğinizde Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.
   
Bağcılar, Güngören Bağcılar Meydan durağından Yenikapı-Kirazlı metrosuna binerek Yenikapı durağında indiğinizde Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.
   
Taksim'den Yenikapı-Hacıosman metrosuna binerek Yenikapı durağında indiğinizde Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

Hemen Yerinizi Ayırtın! Sizlerle Buluşmak İçin Sabırsızlanıyoruz!