İSTANBUL'DA EVLENİYORUZ Katılımcı Portföyü

Etkinliğimize katılacak katılımcı portföyü ve ziyaretçi profillerimiz, ayrıca etkinliğin ayrıcalıklarına aşağıda bulunan metin üzerinden ulaşabilirsiniz.

Etkinliğie katılacak firmaların ürün ve hizmet grupları aşağıdaki gibidir:

* Düğün Salonları
* Beach Clublar
* Kır Düğün Salonları
* Destinasyon Düğünü İşletmeleri
* Resort ve Şehir Otelleri
* Kına Konakları
* Fotoğraf Sanatçıları ve Albüm Firmaları
* Düğün Organizatörleri
* Kına ve Nişan Organizatörleri
* Gelinlik, Damatlık Smokin ve Moda Evleri ( Haute Couture )
* Kaftan ve Bindallı
* Gelin Aksesuarları
* Kuaför ve Makeup firmaları
* Takı ve mücevher firması
* Düğün Davetiyesi ve Nikah Şekeri
* Mobilya Firması
* Yatak, baza ve uyku seti Firması
* Halı Firması
* Perde Firması
* Beyaz Eşya Firması
* Balayı Oteli ve Balayı Tur firması
* Perde, Ev tekstili ve Çeyiz Firması
* Lüks ve klasik gelin arabası kiralama firması
* Yapay ve Canlı Çiçek - Florist
* Söz, Nişan, Kına ve Düğün Süsleme Ekipmanları
* Salon ve Organizasyon Ekipmanı Üreticileri
* Güzellik merkezi
* Görüntü, ışık ve ses firması

5000
Etkinlik Alanı
Stant
+
Katılımcı Marka
5000 +
Hedef Ziyaretçi

İSTANBUL'DA EVLENİYORUZ Sponsorlarımız

Hemen Yerinizi Ayırtın! Sizlerle Buluşmak İçin Sabırsızlanıyoruz!

İSTANBUL'DA EVLENİYORUZ ETKİNLİĞE NASIL GELEBİLİRİM?

Kadıköy'den Kadıköy-Tavşantepe metrosuyla Ayrılıkçeşmesi istasyonunda inerek Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Yenikapı durağında indiğinizde Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.
 
Üsküdar'dan Marmaray'a binerek Yenikapı durağında indiğinizde Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.
 
Ümraniye'den Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Üsküdar son durakta ininiz. Buradan Marmaray'a aktarma yaparark Yenikapı durağında indiğinizde Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.
 
Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Tavşantepe metrosuyla Ayrılıkçeşmesi durağında inerek Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Yenikapı durağında indiğinizde Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.
 
Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan E-3'e binerek 4.Levent Metro'da ininiz. Buradan Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Yenikapı durağında indiğinizde Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.
Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs istasyonunda metrobüse binerek Küçükçekmece durağında Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Yenikapı durağında indiğinizde Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.
   
Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Yenikapı'da indiğinizde Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.
   
Bağcılar, Güngören Bağcılar Meydan durağından Yenikapı-Kirazlı metrosuna binerek Yenikapı durağında indiğinizde Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.
   
Taksim'den Yenikapı-Hacıosman metrosuna binerek Yenikapı durağında indiğinizde Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.